Competitieresultaten afdelingscompetitie

Het programma en de resultaten van de afdelingscompetitie zijn te bekijken bij de NTTB / Afdeling Oost.
http://www.nttb-oost.nl
 

Team 1 (2e klasse Poule G)



Home

Jarno Buijsman, John Nijhof en Ronald van Amersfoort

2e klasse - Poule G
Warnsveld 1 0 - 0
Torenstad 2 0 - 0
De Brug 6 0 - 0
De Spinners 1/td> 0 - 0
Shot '78 1 0 - 0
ZC Aktief 1 0 - 0


Team 2 (2e klasse Poule F )





Home

Rob van Sloten, Marcel Oudijk en Mark van de Brink,

2e klasse - Poule F
Warnsveld 2 0 - 0
Torenstad 1 0 - 0
De Brug 5 0 - 0
Trias 3 0 - 0
Overa 1 0 - 0
Swift (D) 5 0 - 0


  • Warnsveld 2 kent bijzonder slechte start in de 2e klasse.



    De eerste 3 wedstrijden moest met invallers worden gespeeld omdat Marcel en Rob nog volop genoten van hun vakantie
    waardoor Mark van de Brink er in feite alleen voorstond.
    De eerste wedstrijd had Warnsveld nog wel kansen tegen de Brug maar er werd uiteindelijk met 6 - 3 verloren.
    De wedstrijden tegen Swift en Overa leverden echter geen enkel punt op; 2 nederlagen van 9 - 0.
    In de uitwedstrijd tegen Trias trad men voor eerst aan met de vaste spelers en er werd gehoopt op een beter resultaat.

    Mark van de Brink blijkt het echter erg moeilijk te hebben met het niveau van de 2e klasse.
    Hij heeft zeker weer de vorm nodig van afgelopen seizoen om partijen in winst te kunnen omzetten.
    Tegen Trias zat dit er echter nog niet in.

    Marcel Oudijk, die net als Mark voor het eerst uitkomt in de 2e klasse,
    speelde zeker niet onverdienstelijk maar telkens bij een 2- 2 stand kon hij het in de beslissende game
    niet bolwerken tegen de zeer ervaren tegenstanders van Trias.
    Er zit duidelijk nog enige potentie in bij Marcel en
    als dit eruit komt kan hij zeker in de 2e klasse nog enige partijen binnenslepen voor het team.

    Rob van Sloten, de enige speler met 2 klas ervaring, begon voortvarend en wist zijn eerste 2 partijen met volle overtuiging te winnen.
    In de 3e partij moest hij zijn meerder erkennen in Havekes.

  • Team 3 (4e klasse Poule F )




    Home

    Jasper van de Brink, Joop van Laarhoven, John Scholing en Rob Former

    4e klasse - Poule F
    Warnsveld 3 0 - 0
    Torenstad 4 0 - 0
    Effekt '74 7 0 - 0
    De Toekomst 7 0 - 0
    MTC 2 0 - 0
    Swift (D) 11 0 - 0

    Team 4 (5e klasse Poule E )




    Home

    Sylwia van Amersfoort,Bert Arends, Christiaan ter Strake en Fons Evers.
    5e klasse - Poule E
    Trias 8 0 - 0
    Warnsveld 4 0 - 0
    Swift (D) 12 0 - 0
    Futura 2 0 - 0
    Shot '78 6 0 - 0
    DTTC 1 0 - 0

    Team 5 (6e klasse Poule D )




    Home

    Geert Karsten, Ronald Bergman, Joan Persoon en Ron Opstal
    6e klasse - Poule D
    Warnsveld 5 0 - 0
    Torenstad 6 0 - 0
    Effekt '74 9 0 - 0
    HATAC 7 0 - 0
    De Toekomst 11 0 - 0
    Overa 4 0 - 0